Interconfessionele school voor mavo, havo, atheneum, gymnasium, TTO en internationaal onderwijs te Haren (gn)

Welkom op de site van het Havoteam

 

Kies je voor de havo, dan leer je veel in de lessen. Dat gaat stapje voor stapje, en die stapjes worden steeds groter. Je zult zien dat je steeds zelfstandiger wordt en dat je steeds meer verantwoordelijkheden moet nemen. Dat komt goed van pas in de verschillende projecten waarin je aan het werk gaat. De havo duurt 5 jaar en hierna kun je naar het vwo of hbo. Afhankelijk van je resultaten en studiehouding, kun je in het eerste jaar ook al overstappen naar het vwo.


 

Het havoteam 2015-2016 bestaat uit:

 

Floor van den Akker, docent Nederlands

Willem Berghuis, docent aardrijkskunde

Aletta den Breejen, docent aardrijkskunde

Ineke van den Berg, docent geschiedenis

Annet Brinkgreve, docent Duits

Carolien van den Dries, docent techniek

Erna Emmens, docent Nederlands

Wim van Everdink, docent biologie

Stan Geerdink, docent Nederlands

Maaike van der Haar, docent muziek

Sandra Heerkes, docent beeldende vorming

Jan Willem van Hees, docent muziek

Annette van der Heijde, docent wiskunde

Truus Heijne, docent Engels

Klaas de Jong, docent wiskunde

Jordy Keuping, docent Nederlands

Guus Klein Lankhorst, docent bewegingsonderwijs

Golda Kuipers, docent levensbeschouwing & maatschappijleer

Joost Laan, docent management & organisatie en bewegingsonderwijs

Jan Willem Lentelink, docent levensbeschouwing & maatschappijleer

Julia Miedema, docent geschiedenis

Jeffrey Oldenburger, docent biologie

Frits Riemersma, docent biologie

Marjan Ruiter, docent Nederlands

Senta Schuurman, teamleider

Marc Spieringhs, docent economie

Ronald Tieben, docent Engels

Wilma Tijdeman, docent biologie

Gaby Velthuijs, docent Frans

Maarten Vrouenraets, docent scheikunde

Sanne Weijer, docent natuurkunde

Jan Wicher Wildeboer, docent wiskunde

Fineke te Wies, docent wiskunde

Marjolein Willemse, docent biologie

Jeen Wobbes, docent bewegingsonderwijs

 


 

De mentoren 2015-2016 zijn:

 

1K: Carolien van den Dries, c.m.m.van.den.dries@maartens.nl

1L: Sandra Heerkes, s.heerkes@maartens.nl

2K: Maaike van der Haar, m.vander.haar@maartens.nl

2L: Stan Geerdink, s.j.geerdink@maartens.nl

3K: Sanne Weijer, s.weijer@maartens.nl

3L: Floor van den Akker / Julia Miedema, f.j.van.den.akker@maartens.nl / j.miedema@maartens.nl

3M: Marjolein Willemse, l.m.willemse@maartens.nl

3N: Jan Wicher Wildeboer / Wilma Tijdeman, j.w.wildeboer@maartens.nl / b.w.tijdeman@maartens.nl

H4me1: Jan Willem Lentelink, j.w.lentelink@maartens.nl

H4me2: Wim van Everdink, w.j.van.everdink@maartens.nl

H4me3: Ronald Tieben, r.tieben@maartens.nl

H4me4: Annette van der Heijde, a.van.der.heijde@maartens.nl

H4me5: Maarten Vrouenraets, m.b.vrouenraets@maartens.nl

H5me1: Annet Brinkgreve, a.j.brinkgreve@maartens.nl

H5me2: Marc Spieringhs, m.spieringhs@maartens.nl

H5me3: Guus Klein Lankhorst, g.w.klein.lankhorst@maartens.nl

H5me4: Erna Emmens, h.a.emmens@maartens.nl

H5me5: Joost Laan, j.n.m.laan@maartens.nl

 


 

Een havoleerling op het Maartens College

Het havo-leerlingprofiel

 

briefje voor kennisgeving afwezigheid. Dit briefje gebruiken als een leerling, na meerdere dagen ziek te zijn geweest, weer terugkomt op school.

 

 

 


   

* Meldkamer

Alle informatie met betrekking tot de meldkamer is geactualiseerd en staat op de website. Je kunt er het volgende vinden:

 

* algemene informatie

* actuele informatie (o.a. over het brief&trein-briefje)

informatie over de meldkamer onderbouw

* algemeen geldende afspraken (o.a. over het te laat komen)

* algemeen geldende regels op school